Jak co roku w karnawale, w naszym przedszkolu odbył się długo oczekiwany przez dzieci „Bal przebierańców”. W tym dniu przenieśliśmy się do „Wielkiej krainy bajek”. Na balu, więc obok księżniczek, wróżek, rycerzy, policjantów, piratów czy żołnierzy, pojawiły się postacie z ulubionych bajek: Czerwony Kapturek, Syrenka, Kot w butach, Elza. Po pięknej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce przy rytmach wesołej muzyki, które były przeplatane zabawami, korowodami i konkursami. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła mnóstwo radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!