Już po raz 10 przedszkolaki z tarnowskich przedszkoli spotkały się na "Słodkich urodzinach Tarnowa". Nasze przedszkole reprezentowały "Ekoludki". Spod pomnika króla Władysława Łokietka, wszyscy wyruszyli w uroczystym pochodzie na Rynek. Został tam odczytany akt lokacyjny naszego miasta oraz śpiewano piosenki o Tarnowie. Nie zabrakło również życzeń urodzinowych. Tradycyjnie w niebo poszybowały niebieskie i żółte balony, a kulminacyjnym punktem spotkania było wręczenie słodkości - czekoladowych babeczek dla każdego dziecka.