„ Kocham mamę, kocham tatę,
bo są dla mnie całym światem!”

Mama i Tata to słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Dlatego też, każdego roku w maju, organizowany jest Dzień Mamy i Taty. Nasze przedszkolaki w ten sposób chcą pokazać swoim rodzicom, jak bardzo Ich kochają. W tych dniach sale przedszkolne stały się sceną, na której odświętnie ubrane dzieci prezentowały programy artystyczne. Były wiersze, piosenki, tańce i życzenia dla kochanych rodziców. Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków, całusom i uściskom nie było końca. Po występach wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku.