Z okazji Dnia Dziecka, dla dzieci z naszego przedszkola, została zorganizowana wycieczka autokarowa na Ranczo „Dolina Białej” koło Tuchowa. Podczas pobytu na świeżym powietrzu, dzieci korzystały z placu zabaw, siłowni plenerowej, boiska do siatkówki plażowej, mini boiska do gry w piłkę nożną oraz dmuchanego zamku. Był też czas na zjedzenie kiełbaski z grilla i wypicie herbatki. Ponadto podczas wycieczki dzieci poznały mieszkańców stadniny. Dowiedziały się jakich warunków potrzebuje do życia koń oraz czym się żywi i jak należy o niego dbać. Przedszkolaki miały możliwość skorzystać - niejednokrotnie pierwszy raz w swoim życiu - z lekcji jazdy konnej pod okiem instruktora. Obserwując bawiące się dzieci można stwierdzić, że był to świetnie spędzony czas pełen dziecięcego śmiechu, a wycieczka dostarczyła wszystkim wiele radości i niezapomnianych wrażeń.