Dzieci z grupy "Ekoludki" wzięły udział w plastycznym konkursie pod hasłem "Bioróżnorodnosc oczami małych ekologów" organizowanym przez Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Tarnowa. W ramach konkursu dzieci przygotowały barwny plakat, poprzez który wykazały swoją wiedzę o różnorodności świata przyrody. Przygotowaniom pracy konkursowej towarzyszyły zajęcia edukacyjne z zakresu poznawania poszczególnych regionów naszego kraju. Mali ekolodzy podróżowali po Mazurach, Pogórzu oraz Pomorzu. Poznali piękno i różnorodność charakterystycznej, dla tych regionów, fauny i flory. Czekamy na werdykt jury konkursowego. Małym ekologom gratulujemy pomysłowości i wiedzy przyrodniczej.