4 października obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt. Dzień ten miał na celu uświadomienie dzieciom, że zwierzęta, które z nami mieszkają i które są obok nas, również mają swoje prawa. Dzieci z grupy „Kaczuszki” przez cały tydzień utrwalały swoje wiadomości na temat psów. Odbywało się to poprzez różnorodne formy, a więc była to wycieczka do sklepu zoologicznego, zabawy dydaktyczne na sali, śpiew piosenki tematycznej, recytacja wiersza oraz spotkanie z psem. Przedszkolaki poznały różne ciekawostki na temat pielęgnacji psa oraz przekonały się, że być jego właścicielem to ogromna odpowiedzialność. Dziękujemy mamie Zuzi za ciekawe spotkanie z suczką Luną!!!