„Dobry humor dzisiaj mamy, więc uśmiechy przesyłamy”. Z takim hasłem i uśmiechem na twarzy dzieci z grupy „Kaczuszki” obchodziły Dzień Uśmiechu, który od 1999 r. obchodzony jest w pierwszy piątek października. W tym dniu przedszkolaki starały się przez cały dzień utrzymać wspaniały humor. Samodzielnie wykonały „uśmiechy” na patyku i rozdawały młodszym kolegom i koleżankom – „Krasnoludkom”. Nie zabrakło również wspólnych wesołych zabaw integracyjnych. „Uśmiech to zdrowie! ” więc uśmiechajmy się jak najczęściej!!!