30.10.2019 r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantami. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Pan policjant, przypomniał podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię oraz wytłumaczył jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia. Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się jak ważna, odpowiedzialna i niebezpieczna jest praca policjanta. Duże zainteresowanie u dzieci wywołało umundurowanie i wyposażenie policjantów. W szczególności czapka, która wędrowała z głowy na głowę wielu chętnych do jej przymierzenia. Było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie, które na pewno długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków. DZIĘKUJEMY!!!