25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija. Właśnie tego dnia każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego ukochanego misia. Wszystkie przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w „Misiowej krainie”, gdzie czekało na nich wiele atrakcji: zabawy ruchowe i zręcznościowe z misiami, konkursy, zagadki, zabawy taneczne przy piosenkach o misiach. Ponadto dzieci degustowały miód – przysmak misiów oraz wykonywały prace plastyczne.
Dzień ten był pełen wrażeń i na pewno powtórzymy go w przyszłym roku!!!