02.12.2019 r. w naszym przedszkolu gościliśmy przedstawiciela Fundacji “Zmieńmy świat”, której celem jest pomoc bezdomnym zwierzętom oraz edukacja na rzecz właściwej opieki nad zwierzętami. Przedszkolaki dowiedziały się, na czym polega praca tej organizacji, w jaki sposób wolontariusze pomagają zwierzętom. W związku ze zbliżającą się zimą została zorganizowana akcja świątecznej pomocy dla bezdomnych zwierząt – „Pomóż kotom przetrwać zimę”. Dzieci wspólnie z rodzicami przynosili do przedszkola karmę dla kotów, aby w ten sposób pomóc bezdomnym i chorym zwierzętom. Zebrana karma została przekazana na ręce przedstawiciela Fundacji. Wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom, którzy włączyli się do akcji, serdecznie dziękujemy!!!