8 grudnia, w wyremontowanej hali „Jaskółka”, odbyła się po raz 17 - Tarnowska Olimpiada Przedszkolaków. W zawodach uczestniczyły reprezentacje wszystkich przedszkoli w mieście. Nie mogło oczywiście zabraknąć naszych przedstawicieli – dzieci z grupy „Ekoludków”. Odbyły się sportowe zabawy i rywalizacje, a całość w świetnej atmosferze i rywalizacji w duchu fair play. Wszystkie przedszkolaki wykazały się dużą sprawnością oraz sportowym zdyscyplinowaniem. Na trybunach zasiadła duża grupa rodziców, która gorąco dopingowała małych sportowców. W nagrodę na uczestników czekały okolicznościowe medale oraz spotkanie z Mikołajem. Wszystkim uczestnikom gratulujemy udanego występu na Olimpiadzie!!!