Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinne święta kryjące w sobie niepowtarzalną magię, a wigilia to jeden z najpiękniejszych dni w roku. Dlatego też w naszej przedszkolnej rodzinie przeżyliśmy ten czas bardzo uroczyście. Wspólne spotkanie rozpoczęły dzieci z grupy „Ekoludków”, które przybliżyły wszystkim tajemnicę betlejemskiej nocy, przedstawiając „Jasełka”. Mali aktorzy z dużym zaangażowaniem odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Wprowadzeni w odświętny nastrój wysłuchaliśmy życzeń pani dyrektor. Wspaniałym momentem było dzielenie się opłatkiem, składanie sobie świątecznych życzeń, śpiewanie kolęd oraz wspólny wigilijny obiad. Przedszkolna wigilia była świętem radości, pojednania i życzliwości.