Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, to wyjątkowy okres w życiu każdego człowieka. Każdy z nas stara się jak najlepiej do nich przygotować. Bardzo miłym wytchnieniem w tych przygotowaniach były świąteczne spotkania z rodzicami. Dzieci wspólnie z rodzicami wykonywały wiele zadań dotyczących zwyczajów i tradycji bożonarodzeniowych, a przy tym wspaniale się bawili. Ponadto przedszkolaki zaprezentowały swoim rodzicom piosenki i wiersze związane ze świętami. Nie zabrakło również okazjonalnych życzeń.