Babcia i Dziadziu to słowa, które kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Są to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego z okazji Ich święta, przedszkolaki wraz z nauczycielkami przygotowały ciekawe przedstawienia. Podczas występów dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i prezentowały swoje umiejętności taneczne. Licznie przybyli goście z ogromną dumą oraz kręcącą się w oku łezką, oglądali występy swoich wnucząt. Po występie artystycznym Babcie i Dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, przygotowany przez Rodziców, a dzieci wręczyły Im specjalnie przygotowane na tę okazję prezenty. Były to wyjątkowe chwile pełne radości i uśmiechu. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków, jak w tym wyjątkowym dniu!!!