Ależ to był piękny bal! W naszym przedszkolu 12 lutego odbył się prawdziwy bal karnawałowy. Tego dnia holl przedszkolny zamienił się w salę balową. Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja - pana Roberta, który zachęcał wszystkich do tańca oraz organizował ciekawe zabawy. Na bal karnawałowy przybyła cała plejada bajkowych postaci: księżniczki, rycerze, wróżki, piraci, motylki, policjanci…, że nie sposób wszystkich wymienić . Przy gorących rytmach muzyki wszyscy bawili się wyśmienicie, a uśmiech nie znikał z twarzy przedszkolaków. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Ale nie martwmy się tym, kolejny bal karnawałowy już tylko za rok!!!