Drodzy Rodzice!!! Dnia 20 marca 2020 r. ukazało się Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej, które wprowadza organizację realizacji zadań przedszkola z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. W związku z powyższym informujemy, że realizacja programu wychowania przedszkolnego będzie odbywała się z wykorzystaniem wypracowanych przez nauczycieli metod komunikacji z Państwem, np. facebooka, platform edukacyjnych i stron internetowych rekomendowanych przez MEN. Zachęcamy Państwa, abyście w najbliższym czasie wspierali swoje dzieci i korzystali z materiałów przez nas zaproponowanych.
Kochane Przedszkolaki!!! Mamy nadzieję, że radośnie spędzacie czas ze swoimi Rodzicami. My o Was nieustannie pamiętamy i pozdrawiamy. Mamy propozycję, abyście podzielili się ciekawymi pomysłami wspólnych zabaw z Rodzicami i Rodzeństwem w zaciszu domowym. Będziemy je zamieszczać na stronie internetowej i Facebooku.