2Jesteśmy laureatami i zdobywcą III miejsca konkursu pod hasłem „Zaprośmy ptaki do Tarnowa” zorganizowanego przez Wydział Ochrony Środowiska UMT wraz z Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego. Konkurs polegał na wykonaniu budek lęgowych dla ptaków, które zostały umieszczone w ogrodzie przedszkolnym. Do  konkursu zgłosiło się 20 placówek oświatowych. Wykonano łącznie 80 budek lęgowych. Komisja konkursowa składająca się z pracowników Urzędu Miasta Tarnowa oraz Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego dokonała oceny budek i wyłoniła zwycięzców konkursu w trzech kategoriach- przedszkola, szkoły podstawowe, szkoły ponadpodstawowe.