slonkoDRODZY  RODZICE

Przed nami wakacje , odpowiedni czas, aby opisać w kilku słowach jak udało się nam wykorzystać roczny czas pobytu Państwa dzieci w naszym przedszkolu.

Nasze przedszkole  zapewnia wszechstronny, bezpieczny i radosny rozwój wszystkim dzieciom uczęszczającym do naszej placówki. Indywidualny rozwój dziecka staramy się  wspomagać i ukierunkowywać zgodnie z jego wrodzonym potencjałem i możliwościami rozwojowymi, wychowując go do wartości  takich jak : rodzina, tolerancja, przyjaźń, współpraca, prawda, odpowiedzialność, kreatywność i otwartość.
Kształtujemy  i rozwijamy u dzieci aktywność wobec siebie, innych ludzi i otaczającego świata poprzez stwarzanie warunków umożliwiających osiągnięcie „gotowości szkolnej”.

Sprawozdanie- Otwórz