Na dalszą drogę życia weź trzy czarodziejskie słowa,

Proszę, przepraszam, dziękuję  i w sercu je zachowa

Dzień dobry, do widzenia , niech obce ci nie będzie

Chwile spędzone w przedszkolu,  wspominaj mile wszędzie.

absolwent

W dniach  21 i 22 czerwca odbyły się uroczystości Pożegnania Przedszkola przez naszych najstarszych przedszkolaków. Otwierane przez Panią dyrektor  Iwonę Rojek międzypokoleniowe spotkania obejrzeli zaproszeni goście- przedstawiciele Urzędu Miasta  Tarnowa,  Rady Osiedla Jana II oraz rodzice i sympatycy naszej placówki. Dzieci z grup IV i V przedstawiły barwne montaże słowno- muzyczne. Poprzez szereg wierszy, piosenki oraz scenek parateatralnych, pokazały swoje uczucia związane z kilkuletnim pobytem w przedszkolnej rodzinie. Układ  poloneza oraz tańca nowoczesnego były dopełnieniem pożegnania edukacji naszych milusińskich.

Wszystkim absolwentom i ich rodzicom dziękujemy za każdy uśmiech, każdą chwilę radości i wzruszeń.  Życzymy samych sukcesów na nowej drodze edukacji.