odblask6 października 2017r dzieci grup MISIE  I  EKOLUDKI wzięły udział w Festynie z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, organizowanego przez tarnowski Małopolski Ośrodek  Ruchu Drogowego.

Hasłem XI edycji festynu było „BĄDŹ BEZPIECZNY MALUCHU W DROGOWYM RUCHU” Spotkanie przepełnione zabawą stało się źródłem zdobycia praktycznych umiejętności i podstawowej wiedzy z zakresu bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym.

Wszystkie dzieci otrzymały odblaski i słodycze a Milenka z grupy Ekoludków, która udzieliła odpowiedzi na fachowe pytania otrzymała z rąk Pani  poseł  Urszuli Augustyn indywidualną nagrodę. Nowy dyplom znalazł się na naszej tablicy osiągnięć, a globus i gra edukacyjna wzbogaciła naszą bazę dydaktyczną.

Małopolskiemu Ośrodkowi Ruchu Drogowego w Tarnowie dziekujemy za wspaniałą zabawę i czekamy na kolejne edycje edukacyjnych spotkań.