Informujemy Rodziców, iż decyzją organu prowadzącego Urzędu Miasta od 25 maja 2020 r. Przedszkole Publiczne Nr 26 wznawia swoją działalność.
Ze względu na panującą pandemię, otwarcie przedszkola jest możliwe wyłącznie przy uwzględnieniu wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia oraz zaleceń Ministra Edukacji Narodowej.
Do Przedszkola zostały przyjęte dzieci Rodziców, którzy zgłosili taką konieczność. Jeżeli zachodzi potrzeba, aby dziecko uczęszczało do przedszkola od czerwca 2020 r., prosimy o kontakt telefoniczny z dyrektorem przedszkola.

Procedury obowiązujące w Przedszkolu Publicznym nr 26 w Tarnowie w związku z pandemią:

PROCEDURY